پرداخت موبایل
فیلم آموزش حسابداری
فیلم آموزش حسابداری
آموزش حسابداری
آموزش حسابداری
بخشنامه حسابرسی
آموزش حسابداری
 
 
 
 
 
 
در اینستاگرام همراه ما باشید
 
 
خرید پستی

خرید پستی

خرید پستی

خرید پستی

خرید پستی

خرید پستی

خرید پستی

خرید پستی
 
 
پروژه حسابداری
 
بخشنامه جدید موارد مشمول حسابرسی
 
خدمات مالی و حسابداری
 
 
 
 

درباره حسابدار سبز

 
 
حسابدار سبز با بیش از یک دهه فعالیت بر پایه تعهد به ایجاد و تامین بالاترین و معتبرترین امکانات جهت اموزش و انتقال تکنولوژی های نوین حسابداری، حسابرسی و فناوری اطلاعات به حسابداران شاغل،افرادمبتدی در سطوح مختلف وارائه مشاوره مالی ومالیاتی به مدیران شرکتها و موسسات وصاحبان مشاغل ایجادشده است.
مشاورین مالی حسابدار سبز ، به شما کمک خواهند کرد تا کسب و کار خود را توسعه داده و درآمد خود را افزایش دهید. یکی از مهمترین عواملی که باعث می شود شرکتها رشد نکنند ، آن است که بر روی واحد مالی خود سرمایه گذاری نمیکنندودر این خصوص بطور موثر کار نمی شود. ما به سه روش به شما کمک می کنیم:
 
1-ارائه محصولات آموزشی  برای مدیران وحسابداران
2-برگزاری دوره های کوتاه مدت تخصصی حسابداری
3-مشاوره اختصاصی متناسب با کسب و کار شما

ما جدیدترین و کاربردی ترین علم روز را در زمینه مدیریت وحسابداری در اختیار شما قرار خواهیم داد.در صورت داشتن هرگونه سوال لطفا با مدیر حسابدار سبز، رضا بهروزی تماس بگیرید.
لطفا در صورت داشتن هرگونه پیشنهاد همکاری با ما تماس بگیرید. ما  می دانیم که همواره در راه پیشرفت به کمک دیگران نیاز داریم و هیچگاه تمامی ایده های خوب به ذهن ما نمی رسد.بسیاری از ایده های کنونی وب سایت حسابدار سبز، نتیجه اعمال نظرات بازدیدکنندگان بوده است.اگر پیشنهادی دارید، با ما تماس بگیرید.

 سخن مدیریت حسابدار سبز
 در دنیای امروز که دنیای تحولات، دگرگونیها وتغییرات سریع در علم و فناوری است، انطباق و همراهی با تغییرات علم یکی از عوامل حفظ ثبات، پایداری، رشد و توسعه اقتصادی افراد و بنگاه ها محسوب می شود و آموزش یکی از ابزارهای تامین انطباق پذیری نیروی انسانی سازمانها با تغیرات روز افزون مذکور به شمار می آید.در سازمان هایی که به امر آموزش نبروی انسانی اهمیت بیشتری داده می شود نیروی انسانی هر لحظه در صدد کسب اطلاعات و راهکارهای عملی جدید به منظور دستیابی به بهره وری و کارائی بهتر می باشد و اینگونه سازمانها از خصوصیات پویایی، خلاقیت در جهت ایجاد تحولات اثر بخش در عوامل درون سازمانی و تعامل با محیط اجتماعی خود برخوردار هستند. از اینرو، می توان گفت که آموزش یک راهبرد هدفمند است که با هدفی خاص و جهتی مشخص در طول زمان اجرا میشود. میتوان آموزش را جریانی دانست که افراد طی آن مهارتها، طرز تلقی ها و گرایشهای مناسب را برای ایفای نقش خاصی می آموزند.                                                    
 
info@hesabdaresabz.com

تلفن ویژه : 02188392519
 
آدرس: تهران- میدان ونک - برج آسمان - واحد 204 اداری

لطفا نظرات خود را برای هرچه بهتر شدن سایت و محصولات ارسال نمایید.